WSPIERAMY

DSF Kickboxing

Wiemy jak ciężką pracę muszą wykonać sportowcy aby osiągać najwyższy poziom, szczególnie w tak trudnej i wymagającej dyscyplinie jak kickboxing. Dlatego też regularnie wspieramy najlepszą federację kickboxingu w Polsce czyli DSF Kickboxing Challenge. AMG Cargo Logistics jest oficjalnym sponsorem DSF Kickboxing Challenge.

Bwana w Warszawskim Zoo

Naszym podopiecznym w Warszawskim ZOO jest goryl Bwana. AMG Cargo Logistics zdecydowało się wesprzeć warszawskie ZOO poprzez objęcie opieką - wsparcie finansowe - goryla o wdzięcznym imieniu Bwana :). Zapraszamy wszystkich do odwiedzania warszawskiego ZOO i złożenia wizyty naszemu podopiecznemu.

KS Błonianka

Z dumą wspieramy naszą przyszłość czyli dzieci i młodzież z klubu Błonianka Błonie. Wiemy i rozumiemy jak ważnym elementem wychowawczym jest sport w życiu dziecka. Dlatego też zdecydowaliśmy się wspierać klub piłkarski Błonianka Błonie. A może to właśnie tutaj objawi się kolejny Robert Lewandowski ... ? :)

siepomaga.pl

AMG Cargo Logistics regularnie dołącza do ogólnopolskich zbiórek i wspiera tych najbardziej potrzebujących, doświadczonych przez los. Zadajemy sobie sprawę jak ciężko walczyć z chorobami, wiemy że często przeszkodą i wielkim utrudnieniem w dążeniu do zwycięstwa z chorobą jest brak odpowiednich środków. Dlatego dołączamy do pomocy. Was również zachęcamy do niesienia pomoc - razem możemy więcej ! 

30 maja 2018 / Dziś pracuję dla dzieciaków

dzis pracuje dla dzieciakow


Ostatnio z okazji dnia dziecka zespół AMG Cargo Logistics

brał udział w akcji "dziś pracuję dla dla dzieciaków" :) 

6 grudnia 2018 / Mikołajki w domu dziecka w Falbogach

#Mikołajki2018
#wartopomagać


Z okazji mikołajek nasz firmowy Mikołaj odwiedził dzieci w Domu Dziecka w Falbogach. Tak dzieci jak i nasza mikołajkowa drużyna szczęśliwi :)